Specjalistyczne Usługi DDD

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja


Co robimy?

Tępimy niechciane robactwo latające i biegające oraz gryzonie. Zabezpieczamy obiekty przed szkodnikami według standardów HACCP. Zwalczamy przede wszystkim wirusy i bakterie a także roztocza, zarodniki pleśni i inne mikroorganizmy. Likwidujemy nieprzyjemne zapachy. Czyli poprostu Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja.


Jak robimy?

Zabiegi wykonujemy profesjonalnie, skutecznie i dokładnie ponieważ zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. W dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji stosujemy metody mechaniczne, termiczne i chemiczne w formie oprysku, zamgławiania i gazowania. Pracujemy zgodnie z wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.


Czym robimy?

Do zabiegów używamy tylko bezpiecznych dla ludzi i zwierząt domowych, preparatów chemicznych, które są dopuszczone do użytku na terenie UE i Polski, posiadają zezwolenie Ministerstwa Zdrowia a ponadto zaopatrzone są w karty charakterystyki produktu.


Dla kogo robimy?

Usługi świadczymy na rzecz instytucji publicznych, przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych.


Kiedy robimy ?

Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Usługi wykonujemy generalnie w każdy dzień z wyjątkiem niedzieli ale w przypadku działań interwencyjnych jesteśmy do dyspozycji klienta w systemie 24/7. Przede wszystkim dotyczy to odkażania antywirusowego ponieważ szybkość działania wpływa bezpośrednio na zdrowie i życie.


Co gwarantujemy?

Gwarantujemy skutecznośc zabiegów sanitarnych, dyskrecję działania i szybkie podjęcie zlecenia. Gwarantujemy też niską cenę i indywidualne rabaty.


Dlaczego DEZinspektor ?

Innowacyjne i skuteczne metody a także wysoka jakość usług, pełna dokumentacja oraz ubezpieczenie OC w zakresie wykonywanej działalności na kwotę 1.000.000,00 zł


Opinie:

Facebook